Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kasa85

    őstag

    válasz HSM #14614 üzenetére

    Hát igen van benne valami.
    Skacok az normális,hogy az MSI Afterburner legújabb beta kiadásában 100MHz felett nem bírja a kártya GPU ja még fesz emeléssel se 62mv kb..20MHz + rá tettem,és a képernyő sötét lett ment a háttérben,de nem volt kép.vagy 130 + MHz en elment a kép ki akadt,és program bezárása ikont dobta fel.
    Ezt követően gondoltam vissza veszem a feszt,mert minek,ha nem megy még 20MHz sel többet.
    Azt követően vissza vettem a GPU 100MHzre amit bír.Érdekesen ugyan azt az eredményt kaptam mint 120MHz nél a kép elment.Gondoltam beta lehet az a baj be ragadt a MHz szabályzó,így ki léptem az MSI A ből teljesen be zártam,így alap órajelen kellett volna mennie a kártyának.Érdekes mi volt ugyan az mint 120MHz elment a kép tuning nélkül.
    A gépet újra indítottam a MSI Afterburner beta betöltődött a beállított GPU 100MHz amit bírt,és memória +400MHz ment minden simán.Ez normális,mert nem értem miért csinál ilyet,ha visszább veszem,vagy bezárom.
    Windows 8.1 X64 nem béta kiadású Nvidia driver van fent.Amivel teszteltem,és a hibákat kreáltam az a Valley Benchmark 1.0 :) Régen elég volt vissza venni a MHz nem kellet a gépet újra indítani mi lehet ez garanciális akkor :F

    [ Szerkesztve ]

    Új,és régi játékokkal tarkítom oldalamat. További hűsölést : Károly. Gamer csatorna. https://www.youtube.com/channel/UCRG3FPVZBYZiqjzwmlTM8LA?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák