Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TTomax

    nagyúr

    válasz proci985 #72509 üzenetére

    Azok a 200as ventik nem igazán blokkra valóak.Habár relatív alacsony fordulaton csendesek,és a légszállításuk is kitűnő viszont a légnyomás az nagyon harmatos és nem tudnak megfelelő mennyiségű levegőt a radiátoron átpasszírozni,főleg szívó modban.Azok tipikus ház ventik léghütéshez.Én speciel az AC DS ventiket szeretem igaz egyszer költöttem vagy 150fontot rájuk vettem vagy 14dbot de azóta egyikkel sem volt problémám. [link] [link] én szigorúan a nem ledeseket vettem,de ez már izlés kérdése.A lényeg hogy amikor ránézel egy ventire szemböl akkor a lapátok "feküdjenek" pici rés legyen közöttük akkor jók radira.Azér ott nálad nagyon komoly mennyiségű hőt el kell vezetni az van vagy 600W és radiátoraid rendesen tulmértesek,a csövek is jó vastagok.A pumpát is azért ajánlottam,mert duoban sokkal lasabban is elég öket járatni,nagyobb a head perussure.Ha melegedne akkor szerintem a ventiken kell mokolni és minden rendben lesz. :) Arra vigyázz jóval több venti tolja be mint ami sziv,két okból is fontos legyen mindig friss levegő így nem fog fuldokolni a rendszer,a másik pedig hogy nem fog annyira porosodni a sarkokon éleken mert persze vagy így vagy úgy be fogja szívni a levegőt de az szürött legyen ha lehet.A HAFXel anno sokat szívtam e miatt.

    [ Szerkesztve ]

    ★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

Új hozzászólás Aktív témák