Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • cyberkind

    félisten

    válasz VTom #111646 üzenetére

    Hellyel-közzel lehet megvalósítani, de ebből is sikerül pont a RT-eg kiemelni, holott nem dob annyit a játékok hatalmas részén, ellenben rettenetesen erőforrás igényes, amit talán jobban is ellehetne használni, vagy többféleképpen. Igen, ez nyilvánvaló, hogy az excímek más kategóriába estek/nek, de az Uncharted 4, mint az egész játék, az egész csomag olyan szinten egyben volt és még van is, amit a mai napig nem nagyon sikerül megközelíteni, és itt csak a grafikára gondolok, pedig az egy 6 éves játék, egy akkori konzolon, ahol nem volt RT, 4K meg 60fps, és brutális volt az egész, na pont ezt hiányolom azóta is, amit szerintem a TLoU 2 tudott megközelíteni vagy pont ezt hozni, de ennyi, ez nem sok. Az, hogy sokan elvannak a mai játékfelhozatallal, az nem azt jelenti, hogy nálam van a gond, ugyanis engem nem kiszolgálni kell, ezt megtudom tenni jómagam is, hanem olyan termékeket kéne fejleszteni, amik utat mutatnak, valahol pont ezért is csodálom a Fromsoftware-t, mert ők bevállalják ezt, még ha most érezhetően könnyítettek a dolgon, ellenben a többiekkel, amire az én meglátásom az, hogy mindenki is a gaming-et választja hobbinak, ami által hígul a felvevő piac, ezáltal az olyan csodáknak, mint a Fortnite is, bődületes sikere lesz, de ez csak egy a sokból, és ez nekem/meg hasonlóknak csak rossz, mert mi vagyunk elvileg a kevesebben, akiknek a torkán nem tolnak le minden szart, mert mi nem vesszük meg ha úgy van, de a többséget nem érdekli, csak a végeredmény, ami pedig az, hogy játszani akar bármi áron.
    A remake se probléma ha van értelme, ott a Resi 2 meg a Mafia Def Edition, mindkét esetben indokolt volt a felújítás, illetve jó is lett, a Resi 2 esetében szinte tökéletes is, de ott a másik oldal, aminél a minimumot se sikerült teljesíteni, DE a kiadó már közölte, hogy brutális mennyiségben fogyott, így jöhet a többi cím, igen, ez a Gta Trilogy (egynek), amit a felhígult felvevő piac juttatott ide, hogy reflektáljak önmagamra. Én a Gta Trilogy-ból csak videókat néztem, most épp láttam a legutóbbi frissítés által "javított2 dolgokat, és nem tudom mit lehetne erre mondani...
    Bőven van időm játszani, de nem az én hibám, hogy alig van érdemben meghatározó játék, azért ha csak visszamegyünk a Ps3 éra végére, ott egy év alatt jöttek olyan játékok, mint a Bioshock Infinite, TLoU 1, Gta 5, hogy csak az abszolút nagyokat említsem, ellenben most, vagy akár az előző generációban, de van next gen Gta 5, már a 3. generációra, nem hiszem, hogy velem lenne a baj, csupán azért mert figyelek és nem felejtek. :N

    Ugyan a sok copy paste és számomra uncsi játék nem szűnne meg, de az olyan szintű megúszás, mint az Ac Unity, vagy CP2077 és a többi ordas nagy kamu igen, ha ezt az ipart felügyelné valaki jogilag, de amíg az egész egy vadnyugat, addig ez legjobb esetben marad ilyen, de folyamatosan keresgélik a gödör alját, amivel csak az a baj, hogy nincs alja.

    proci985
    Még utána is az volt, meg most is, de ez szerintem játékmenet dolog, abban meg az összes orosz játék tragikomédia, de a Stalker a maga idejében a gameplay és grafika kombón kívül, mindenben körökkel jobb és több volt, mint a Crysis, csak az embereket már akkor is a grafika mozgatta (ahogy engem is 13 évesen), így nem meglepő, hogy az ment, amíg a Stalker csak szivárgott, aminek az se tett túl sok jót, hogy futtatni se volt jelentősen egyszerűbb vagy könnyebb, így értem amit írtam. Ne izgulj, én toltam az eredeti Stalker-t akkor is, meg jó pár évvel később is, emlékszem sok mindenre a játékkal kapcsolatban, meg arra is, hogy jóval több maradt meg ezekből, mint a mézes-mázos Crysis-ból. :))

    [ Szerkesztve ]

    Paranormal Cocktivity

Új hozzászólás Aktív témák