Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • proci985

    MODERÁTOR

    LOGOUT blog

    válasz , #109183 üzenetére

    ez erdekes es egyben megmagyarazna, hogy a magyar hatosagok miert engedtek el a harmadik hullamot. ha tenyleg ugy szamoltak, hogy negymillio ember atesett (a hivatalos 400ezer helyett) es arra volt akkor 14000 halott, akkor szamolhattak ugy az eppen leszallo halalozasi adatok mellett, hogy ebbol lassan nyajimmunitas lesz meg ugyis jonnek a vakcinak, szoval minden szep es jo. aztan jott a delta varians. de ugye ez spekulacio, nem tudjuk, mi alapjan lettek a dontesek meghozva.

    egyebkent neztem, 10600as sample size az igy realisnak tunik, hogy reprezentativ legyen a teljes populaciora. szoval nem tudom mit szurtak el a metodikaban, hogy egy teljes nagysagrendet tevedjenek: vagy a sampling lehetett rossz, vagy valamelyik meres/analizacios lepes volt tippre megbizhatatlan.

    Bár sok jelentősége nincs, de nekem és a páromnak konkrétan már egyetlen "szűz" családtagunk, rokonunk, ismerősünk, haverunk sincs, aki már ne esett volna át valamelyik változatán a koronavírusnak akár igazoltan, akár nem igazoltan.
    ez eleg sokmindentol fugg. barati korben nulla covidesrol tudok (ismerosi korben azert vannak boven), de a tobbseg nagyon komolyan vette a szabalyokat es baratok kozott eleg sokan HOztak.

    [ Szerkesztve ]

    Don't dream it, be it. // Lagom amount.

Új hozzászólás Aktív témák