Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • keIdor

    titán

    válasz Erdei88 #102414 üzenetére

    Valamiért nálad is 3080-at látok, nem 6800XT-t.

    ¡GLORIA A LAS PLAGAS!

  • AsakuraDave

    őstag

    válasz Erdei88 #102414 üzenetére

    Hát azért én túlzásnak érzem, hogy játszhatatlan :D
    Control 1440p MAX+MAX RT simán kipörgettem 100% achival steamen úgy hogy még DLSS-t se raktam rá mert a legdurvább harcokba is ha 55-re be esett az FPS.
    COD Black Ops, Metro Exodus, SOTTR, Battlefield 5, Wolfenstein Youngblood amik kampány mód 1440p max + RT 60fps vagy 60+fps megvolt DLSS nélkül.
    WD Legion max + HIGH RT-vel 45-65fps és mivel TAA rá van erőszakolva a játékra itt a DLSS nem mossa el jobban a képet így használom és 60+fps.
    Cyberpunk max + csak reflection RT kb ugyanaz mint a WD Legion de mivel itt számomra k.va sokat dob az összképen és hangulaton az összes RT effekt így minden RT ON+DLSS Quality és fix 60fps és felette.
    Medium az csalódás ilyen nézetben meg itt DLSS nélkül RT-vel gyilkos a játék.
    Most az Atomic Heart-ot várom, hogy milyen lesz ha egyszer kiadják meg most jött egy trailer erről a majmos játékról és ott van alul hogy GeForce RTX meg 1-2 jelenet alapján lesz RT benne.

    Meg mondjon nekem bárki bármit azért látni a fejlődést DLSS és DLSS2.0 között, hogy javult a minőség így én látok benne jövőt meg egy csomó játék alapból kikapcsolhatatlan TAA effektel van megírva amin a DLSS már nem igazán ront így úgy is egy mosottas képet látsz de legalább az AI felturbozza az összképet mert a távolban lévő dolgokat kirendereli rendesen.
    Meghát jelen hardverekkel máshogy mostani címekbe jah nem fogsz folyamatosan játszható FPS-t kapni RT-vel csak ha van mellé valami DLSS féleség.

    *ui:
    RDNA2-re váltás meg még ha profitos is a ref modell nálam iszonyat CW-s volt és AIB-s kártyákra is mindenki azt mondja, hogy ugyanúgy gyakori jelenség így max úgy ha elötte kitesztelhetem, hogy CW-s e a kicsike :DDD

    [ Szerkesztve ]

    There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

Új hozzászólás Aktív témák