Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DiXoN008

    tag

    válasz morfondőr #86 üzenetére

    Engem is érdekelne egy ilyen jelegű kütyü. Föleg jó lenne ha te találnál morfondőr, mert ugye ugyanolyan notink van :)
    Viszont ezzel szívunk is mert 15,4-es notink van, és ezek nagyrészét nem widesreenesre csinálják, ez a thermaltake sem az igazi, mert ez elég szélés, de nem elég hosszú, igaz lehet éppen elférne a gumitalpakon. De egyébként most így belegondolva az a bajom ezekkel a notipadokkal, hogy nem a legjobb helyen van a hűtése, ugyanis a legtöbbnek háttul van és nem igazán az akksit, hanem a hdd-t és a vga-t akarom hűteni, amik meg elől vannak, szóval érdekes. Mondjuk ezek univerzálisak nem pedig 1-1 géphez vannak.
    De egyébként megtaláltam azt ami nekünk kell,kellhet, legalábbis nekem ez a szimpatikus, igaz árat még nem néztem. Sőt ahogy írom egyre inkább megvan a döntésem hogy egy ilyen kell :DDD Na de hogy miről van szó, illetve mikről: [link]
    Mert több alternatíva is van, de már lecsökken 1-re, először a kisebbre gondoltam ami sima 15''-osokhoz van amin így nézne ki egy 1437G: [link] Azért gondoltam ezt is mert úgy gondoltam, hogy a widescreen-es verzió 400x300-as mérete sok és tényleg csak az akksi kapná a hűtést., de ekkor árat akartam keresni és kijött ez a találat innen a PH-ról [link] és ez a 14''-os gépecske is elég szűkösen fér el, ekor néztem az adatokat a CoolerMaster-en: Resting Area: 400 x 230mm ekkor elgondolkoztam, hogy akkor inkább egy ilyet mert még 3 centit kell rászámolni a 14''-es notihoz szélességre, és akkor inkább maradjon hely, azt hogy hátrafelé lelóg-e szerintem az éppen még jó, azt nem tudom mennyire stabilan, de ha egyszer veszek akkor kiderül, igaz sajnos az nem mostanában lesz szerintem :( Meg ez azért tetszett mert USB-ről megy nem kell adapter külön. Na majd meglátom mi lesz, most nézem lehet-e kapni egyáltalán itthon ilyet és kb mennyiért.

  • Rossi

    addikt

    válasz morfondőr #86 üzenetére

    Proci és vga szempontból egyezik a notink, neked mennyire melegszik? Monitor csatlakozó nem szokott forró lenni? Proci?

    "Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

Új hozzászólás Aktív témák