Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Andie

    őstag

    válasz col #488 üzenetére

    Bilincsbe verni! Elvezetni! :DD

    A játékok képernyömérete egyébként engem is idegesit kicsit, föleg mikor jobboldalon marad egy sáv, de rendszeresen rárajzol a program, csak épp nem törli. A végén elég szép krixkraxok keletkeznek :)
    Valóban, ahogy Col is mondja, ugye egy-egy grafikus programot egy adott képméretre optimalizálnak. (kivéve a vektorgrafikus cuccokat, pl flash - de ez ugye itt nem jellemzö). Tehát amikor megirják, megadják, hogy a szörnyek meddig mehetnek ki (128? 208?), és milyen magas legyen a pálya, stb. Ha ezt egy 128x128as telcsire irták, nyilván ekkorára szabták a pályaméretet is, a menü méretét, stb. Ahhoz, hogy ez 208x208on is teljes képernyösben megjelenjen, szinte az EGÉSZ proggit át kell irni, de a megjelenitös részét minimum. Ez nem kis munka, igy nyilván nem kapkodják el. Minekutánna a teló kb 2 hónapja van hivatalosan piacon, ezért sztem a közeljövöben már számithatunk egy két kellemes proggira.

    Pala : MobiMB-ben tudok néhány hasznos ''tanácsot'' adni, keress mailen. (max ketten ülünk - de én le tudom kenyerezni Colt :) )

    Samsung Galaxy A50 - Samsung UE46D6100 - BNet Tag: Andie#2999

Új hozzászólás Aktív témák