Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Grillo

    senior tag

    válasz Skizz #5193 üzenetére

    Ha gondolod, tudok abban segíteni, hogy megnézd hozzá az én 125ösömet. Egyébként a 100al előzés nem lehetetlen, úgy tudom elképzelni, hogy utol érsz egy 90el haladót, és leelőzöd. Ott egyszerűen az enyém már nagyon kicsit, és mérsékelt gyorsulással növel sebességet, a 150es sem lehet sokkal bikább.

    Ez egyébként a fészlift előtti, csak rotaxos van, képek alapján a kasztni jó állapotú, a tükrök nem eredetiek, a doboz igen. Ha a srác megbízható, és valóban azért ennyi, mert gyorsan akarja eladni, akkor szerintem érdemes kipróbálni, de egy szerelő ajánlott. Kopó dolgokon kívül érdemes az olajfogyasztásról érdeklődni, láncot/láncfeszítőt megnézni, bár az kicsit sok így vásárlás előtt. Minden esetre ha ketyeg, mint az óra, az jó esetben kopott láncra, a láncfeszítő max állására utal, ami nem baj, de cserélni kell. A szelephimba csapágya lehet még probléma, ha kikopik, akkor nem emel ki rendesen, szar lesz a szelephézag, és a hozadékai, meg ha szétesik, akkor szétver egykét dolgot még.

    Amúgy kényelmes, jó kis motor, én szeretem, ha ez elmegy majd a háztól, és nem váltóst veszek helyette, akkor lehet egy 250est megnézek, de nem biztos, hogy rotaxost.

Új hozzászólás Aktív témák