Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bLaCkDoGoNe

    veterán

    válasz taltos #76 üzenetére

    Ugyan én is még vásárlás előtt állok (amíg nem jön ki a GTA, addig nem veszek PSP-t),
    de hátha tudok segíteni.

    [1] Szerintem elsőnek mindenképpen védőtokot. Én a Logitech-félét ajánlanám, ez egy kemény tok. Kb. 5k a MM-ban.
    [2] Az UDM lemezek elvileg 6 centis, kétrétegű DVD-k, maximális kapacitásuk 1.8GB lehet. Bővebben: link
    [3] Hogy miben veszed észre legkönnyebben a pixelhibát, az a hibától függ. A fehér pixeleket valami sötét hátterű dolgon tudod észrevenni (valaki itt a fórumon a Midnight Run 3-mal tesztelt), a fekete halott pixeleket meg világos háttér előtt, szóval elég nehéz mondjuk egy MM-ban leellenőrizni a dolgot.
    [4] Szerintem jogod van. Ha nem is garanciális a hiba, de attól még nem kell megvenned, ha rossz. Egy hifit vagy tévét is megnézel vásárlás előtt, hogy hogyan szól, milyen a képe. És nem a boltban kiállított példányt, hanem a konkrét, megvételre kiszemelt darabot. Szerintem. De kérdezd meg a Fogyvédelmet, ők biztosan okosabbak.

    "«Fuck does Cuno care?» The boy turns to you. (He doesn't care.)" [+] "The parasite makes nothing for itself. Its only tools are taxes and tithes meant to trick you into offering what it has not earned. In Rapture we keep what is ours." [+] 

Új hozzászólás Aktív témák