Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sonaj0203

    aktív tag

    Hali

    Vaze hallotatok már olyan hibáról, hogy a P5B lap nem hajlandó elindulni PQI ramokkal?
    Szóval miután nem akart bútolni az új konfigom, először a tápra gyanakodtunk majd pedig az alaplapra,
    de hosszas próbálgatás után kiderült(csak úgy bele lett téve egy darab samsung 256 os ram), hogy a ramjaimat nem szereti, mert más ramokkal fügetlenül mérettől és névtől elindult ahogy azt köll.
    de mondom jó legfeljebb eladom a ramokat(mert hogy azoknak sincs semmi bajuk) haza is hoztam szervíből. Itthon feltelepítettem az xp-t, az alaplapi drivereket, meg a vga-t, Mindeközbe csak egy darab 512-es crosair ram vót benne.
    Jó van mondom, mi vóna ha kipróbálnám, hogy mit szól hogy ha melléje berakom az egyik 1Gb PQI ramtot. Úgy is lett, nem is szolt semmit felismerte, és futott szépen játékokkal is.
    Megint mondom mi vóna ha beraknám a másikat is 1gb PQi-t, így már volt benne 2x1gb PQI +512 cros és mint a mesében minden remekül futkározik.
    Igen ám, de ekkopr gondoltam még egyet mondom akó most kiveszem a 512cros-t, úgy is lett, indítom éééééés nem bútol hát vaze ki halodt már ilyet ??
    JA és a közel 2éves noname tápom köszöni szépen jól van, ezzel a konfiggal E6300, 7950gt, P5B, sony cd/dvd kombó, flopy.
    Még egy kérdés a 1604 a legújabb bios?

    Lehet nem teljesen illik ide a kérdés, felttettem ugyan ezt előbba p5b topicban, de ott nem igazán válaszoltak, hátha ti tudtok segíteni. :R
    köszi

    Van úúgy, hogy nem úgy van.

  • sonaj0203

    aktív tag

    válasz Rover623 #3908 üzenetére

    Vártam egy jó pár hozzászólást. És szó sem volt pattogásról, vagy beszólásról csak kérdeztem, hogy tényleg ott kell-e a proc tuningot megbeszélni.
    A memcsik pontos típusáról ennyit tudok PQI 2X1GB 800mhz, nem tudom az órajeleket és a késletetéseket sem, én nem tuningoltam. Az alap P5B beállításokkal megy minden, mivel clear cmos-t csináltam, tehát valszínűleg auto.
    Mindegyik foglalatba gyomöszöltem már a helyzeten nem változtatott.
    És ezeket is leírtam már.
    És nem ártott volna, ha megtisztelnek annyival, hogy legalább anyit le írnak mint te, vagy csak annyit, hogy nem tudjuk, vagy menj máshova, vagy csókolom hogy teccik lenni. :P
    Most nem otthon vagyok, de ha jól emlékszem 266-on mentek hármasban (2X1GB PQI+crosair 512) a proc E6300 1,86ghz 1066-on a többit nem tom és bocs, ha valahova hülyeséget írtam.
    Köszönöm nagyúr, hogy foglalkozik szerénységemnmel. :R

    Van úúgy, hogy nem úgy van.

  • sonaj0203

    aktív tag

    Sziasztok!

    Mennyire gáz az, hogy kingmax 1333mhz ddr3-as ramjaim 2X2gb, Asrock 760gm-gs3 lapban phenom II x2 b550@x4 tehát négymagosítás után a cpu-z szerint 1601mhz-en futnak? :F

    Jelenleg semilyen probléma nem adódott még a géppel játék közben sem.

    De mehet ez így, ha nem akkor mit csináljak?

    Köszi :R

    Van úúgy, hogy nem úgy van.

  • sonaj0203

    aktív tag

    válasz 04ahgy #33030 üzenetére

    Én örülök :C :DD :DDD :D :)) , ha az jó :K mondjuk nem én csináltam hanem az alaplap ótó tuningja gondolom.

    De nem fog elfüstölni vagy valami :F

    [ Szerkesztve ]

    Van úúgy, hogy nem úgy van.

Új hozzászólás Aktív témák