Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mian

    aktív tag

    válasz andrasko #39988 üzenetére

    Értem, köszönöm a gyors választ.
    Tudom, hogy ilyen használatra nem kell egy "bivaly" gép, csak az IGP miatt gondoltam, hogy ha már 1600MHz-et támogat minden, meg akkor ez a kit kb 6000 HUF volt, akkor miért ne menjen annyin, IGP is gyorsabb kicsit. De akkor szerintem visszaállítom 1333ra őket.
    Meg érdekes volt az is, hogy amikor elhoztuk a gépet, ősszel, feldobtam rá gyorsan a win7et, és utána gondoltam, na, frissítek rajta még egy biost is, miért ne, újabb, biztos stabilabb is stb. (mert nem a legújabb volt rajta alapból)
    Erre utána már nem jött be a win., amikor elkezdte tölteni a wint, és a 4 színecskéből állna össze a win. logo, mindig újraindult, de vagy 5x egymásutánba, próbáltam biosban is állítgatni ezt azt, aztán gondoltam újra dobom a win.t akkor hátha, és újratelepítés után megjavult, egyszer sem indult már újra... csak a számlázó fagyogat ki azóta... nem tudom, hogy egy bios frissítés ilyen kényes dolog-e, hogy utána reinstall kell, vagy már akkor is a ramok voltak a ludasak, bár reinstall megoldotta azt a problámát... legközelebb inkább nem nyúlok a ramokhoz, mert nem igazán értek hozzájuk..... :P :)
    (Meg direkt néztem az alaplap memória támogatási listáját is, onnan választottam ezt a kitet, h minden frankó legyen... azóta mondjuk már egy kicsit utána olvasgattam a dolgoknak, és olvastam azt is, h 1.57V-nál nem ajánlott nagyobb fesz. LGA1155 alá... szóval már nagyjából képben vagyok, de szerintem visszaállítom 1333 és kész.)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák