Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    válasz matyi012345 #19006 üzenetére

    Bevallom konkrét teszteket nem olvastam, csak a nyers adatokat hasonlítottam össze, meg snapsort, meg DxO, és ahogy elnézem nincsenek akkora hatalmas különbségek, pont ezért kérdeztem itt.
    - Ugye a D3300 fix kijelzős, az 5-ösök teljesen forgathatóak.
    - Talán a D3300 és D5200 szenzora ugyanaz, habár a natív ISO értékek alapján ez 3 különböző szenzor?!
    - A D5200 fókuszrendszere nagyon komoly, de a másik kettő 11 AF pontja is elégnek tűnik (első DSLR gépem lenne)
    - Most 4 vagy 5 fps-t tud, ez nem olyan fontos nekem.
    - Videóban egyértelműen a D5100 a leggyengébb, és talán a D3300 a legjobb?! Na de alap dolgokra a D5100 is elég, videózni amúgy is videokamerával kell!
    - Talán a D3300 nem tud beépített HDR-t, annyi baj legyen, ez se szempont.
    - Akku időkben van még különbség.
    - Képeket mind3 jókat csinálhat, minimális különbségre meg nem adok.
    - Viszont nem tudom igaz-e, hogy a D3300 2mp alatt kapcsol be?! Mert akkor azonnal felejtős.
    Ezeken kívül milyen szolgáltatásokat tudnék még összehasonlítani? Te például mikre gondoltál? Hátha segít a döntésben!

    (#19007) aleister:
    Beltér, családi fotók, portré, tájkép, túrázások, állatfotók, esetleg sportfotó is belefér. Szóval mindenre használnám, nincs konkrét célom. Ami éppen szembe jön!
    Tudom ezt mindet nem lehet megoldani egy obival, sőt, alap obikkal se, de kompromisszum kész vagyok!

Új hozzászólás Aktív témák