Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • sakál

    tag

    válasz csiga997 #197 üzenetére

    Előbb olvass, aztán kritizálj..

    1.- Senki nem említette, hogy mikor adta ki a Nikon az utólsó gépét.
    2.- Én ezt írtam:'' a Nikon csak nemrég döntött az analóg technika nagymértékű feladása, és a digitális terület komoly fejlesztése mellet''.Ez nem csak az analóg fejlesztés leállítását, de a jelenlegi analóg terméKpalettA beszűkítését is jelenti - az objektíveknél is! Ez pár hónapja jelent meg egy közleményükben.
    3. - Olyat sem mondtam, hogy a D70 a csúcsgépek közé tartozik.

    Arról, ahogy ugrottál a hozzászólásomra, arra következtetek, nagyon elfogult Nikon párti vagy valamiért... Én közel húsz évig fotóztam Nikon analóg gépekkel, de ettől nem lettem elfogult Nikon drukker, se vak. A Nikon jelenlegi digitális kínálatán jól látszik, elkalkulálták a digitális technika időbeli térnyerését. Korábban a Nikon névvel összeforrtak az újítások, a technikai csúcsokat jelentő megoldások, -és a magas minőség. Ez a jelenlegi digitális gépeinél kicsit máshogy van. A saját fejlesztésű képfelfogók fejlesztése sehol sem tart, az elektronikájuk éppen csak hogy kullog a Canon után, és egymás után adják ki a kommersz minőségű (igaz, olcsóbb kategóriájú) objektíveket.

    [Szerkesztve]

    A szépség az eszed rovására megy

Aktív témák