Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • HSM

    félisten

    válasz MPowerPH #30766 üzenetére

    Nem sértődöm meg, ha leírod pontosan, milyen körülmények között, milyen hardwerekkel és pontosan milyen eredmények készültek, ja, és melyik proc milyen beállításokkal futott... :D
    Amúgy kicsit osztottam, szoroztam, és az jött ki, hogy -50W napi 6 órában az ~500Ft-ot könnyítene havonta a villanyszámlámon, ami nem túl meggyőző... :D
    Mostanában jópárszor elgondolkoztam, hogy jönnek a hírek az új CPU csodákról (bulldozer, s2011, meg ez az A-s APU) hogy érdemes-e váltanom s1155-re (vagy később valami másra), de valahogy mindig arra jutok, hogy nem... :D Pláne most, mielőtt jönnek ezek az új cumók. Mondjuk a Bulldozerre nagyon kíváncsi vagyok, meg az új SB-kre is, ha majd jönnek, mégis mit tudnak majd felmutatni. Mondjuk az új rendszereknél mindig ott van a veszély, mennyire sikerültek jól, meg mikor növik ki a gyerekbetegségeiket... Az X58 már teljesen kiforrott, jól működő, megbízható, bizonyított platform, ami egy elég erős érv számomra mellette, hiába csorog a nyálam a 7-8 pontos Cinebench R11.5 ábrákra, meg a kedvezőbb fogyasztásra... ;]

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák