Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SsPL711

    őstag

    válasz .DLL #23192 üzenetére

    Köszönöm mindenkinek a tanácsokat, igyekszem betartani.
    DAC-ot járatni, EQ nélkül hallgatni...stb.

    Eddig egy Sennheiser HD202-esem volt, alaplapi, aránylag jó hangkártyáról hallgattam, illetve ami még rosszabb, hogy a 2.1-es rendszer fejhallgató kimenetéről hajtottam.
    Valamint az AKG előtt nem sokkal, vettem egy sony xb400-ast.
    Eddig nem volt dac-om, se az AKG-nál jobb fejhallgatóm, de szeretek jó minőségben zenét hallgatni és nagyon érzékeny vagyok a mély hiányra, ezért is vettem szintén nem rég egy nagyobb teljesítményű 2.1-es hangfalrendszert.

    Útközben, nem tudom az AKG-t magammal cipelni és hallgatni, ezért egy agybadugós sony fülest hallgatok egy sony mp3 lejátszóról, ami megint csak mély orientált, mármint a füles.

    Nagy vonalakban ennyi a történet.
    De, úgy érzem, hogy kezdek megbarátkozni az K242HD-val, egy egészen más zenei élményt okoz mint az eddigi zenehallgatásra használt hangkeltőim.

    A zenei stílusommal lesz baj, mert nem ahhoz passzol az AKG, de emiatt kicsit tágabbra vettem a repertoárt és hallgatok a fejeshez passzoló zenei stílust is, amiben tényleg megmutatja az "erejét".

    NP(1) Garmin Venu 2, HW Watch 3 Pro / Honor Watch GS pro / HW Watch GT 2 Pro

Új hozzászólás Aktív témák