Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Svájcinéger

    senior tag

    válasz LamaCube #27935 üzenetére

    Én amikor középiskolába jártam nem tartoztam a jobbak közé :D . Elég mindenlében kanál voltam nagy haveri körrel és frusztrált, hogy egy-két haver már akkor Nike Air Maxben, Benetton farmerban, stb. járt, amit én anno nem tehettem meg. Majd amikor lettek gyerekeim ez többször eszembe jutván megfogadtam, hogy a lehetőségeimhez képest mindent megadok nekik, legyen az játék, ruha, stb. De ha a mobilos haverom nem tett volna félre egyet és nem csinálta volna meg, hogy részletre meg tudjam venni, én sem vettem volna meg. Ettől függetlenül én sem veszek meg minden szart neki.

    Winnie: hát azért akkor 180-ért sokkal jobb droidos telót kaphatott volna szoftver ide, szoftver oda. Jah. 99 óta van céges mobilom és még békeidőben én is intéztem a telefonokat, úgyhogy életemben egyszer vettem telót magamnak, a többit mindig megoldottam okosban. :D

    Mobal: igen, az vagyok. Vannak cégek, akik az "ars poetica"-juk miatt nem szimpatikusak. Ilyen az Apple is. Az élet más területén ez nem jellemző rám, pölö öltözködés, műszaki cikkek s ha már az autót is említetted tavaly vettem egy újat Business felszereltséggel. Hát a Vans cipőt mindjárt gondoltam. :D Amúgy meg nem is értem, hogy miért zavar, ha burzsoának hiszünk. Fektettél bele anno elég időt, pénzt és energiát, hogy egy jó állásod legyen. Senki sem sajnálja Tőled, hisz Te legalább megdolgoztál érte.

    Anarchizmus jelentése: az emberi elme elszakadása a vallási dominanciától, az emberi test elszakadása a vagyoni dominanciától. Szabadulás a béklyók és az állami megszorítások alól. Egy olyan társadalmi rend, mely az emberek gyülekezési jogán alapul.

Új hozzászólás Aktív témák