Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Wans

    aktív tag

    válasz LamaCube #18482 üzenetére

    persze tudom. végső esetben jön az, h keresnek egy 3. játékot (már, ha van/lesz) vagy elmennek sakkozni, mert lehet még az is jobb néha egy- kettő gamenél...
    Igen sajnos amit Call of Duty néven adnak ki az utóbbi években az a legelső rész, ami egy kultusz játék volt (én legalábbis úgy érzem mondhatom annak, így visszaemlékezve, persze lehet tévedek) az annak a meggyalázása. Akkor még tényleg, amit te is mondogatni szoktál, hogy a cél az volt, hogy készítsenek egy jó játékot nem pedig az, hogy kiadjanak valamit kétévente, már szinte mind1, h mit csak call of duty legyen a neve, hogy milliárdokat keressenek vele. :((( Persze ha már a cod1-nél kezdték volna ezt, h nagyjából teljesen ahhoz hasonlót adnak ki 2 évente, akkor is elégedetlenség lenne. :( kb a cod4/mw2-ig (trejárk itt most nem játszik) lehet vele elégedett lenni, de attól függetlenül, hogy az mw2-t igazából én úgy érzem mindenki szerette, a pénzéhes hülyeségük ott kezdődött el. főleg, hogy miután rekord eladásokat csináltak vele... :(

    Origin: Provoxion, Steam: provoxion, Xbox: WansHUN#7006

Új hozzászólás Aktív témák