Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • LamaCube

    addikt

    válasz LackoMester #18069 üzenetére

    Itt az a baj, hogy hiába mondod a banknak, hogy találtam jobbat, mert mindegyik leszarja. Tudja jól, hogy a másiknál sincs olyan, amit mondanék. Főleg, az a sovány kis fizu meg amit félre tudunk tenni nem egy olyan nagy összeg, ami nagyon megijesztené a bankot, ha váltanánk. Körbenéztem már, de mindenhol ugyanaz a helyzet. Ott adnak kedvezményt, ha havi szinten rámegy 400000 forint. Na annyi nem megy rá. Ki járt ezzel is jól? Hát a nagykeresetűek.
    Ezeknél a szemétgeciknél bárki jobb volt. a legjobb lenne, ha felszántanák az egész putri országot a politikusok fejével. Azt majd lesz valahogy ;]

    Most a diginél van egy olyan csomag, hogy okos csomag.30% kedvezményt ad annak, aki 3 szolgáltatásukat igénybe veszi. Na persze nekem megvan a 3 szolgáltatás, de én nem vagyok jogosult a kedvezményre, mivel nem 1-ről vagy 2-ről váltottam 3-ra. na írtam egy emilt, hogy mégis hogyan gondolják ezt? Ez diszkrimináció meg stb. a régi előfizetőkkel. Beblöffőltem, hogy szolgáltatót váltok, mert itt a házban kb. rajtuk kívül még van vagy 3. Tegnap hívták az asszonyt, hogy külön elbírálták /persze/ és megkapjuk az okos csomagot 2 évre fix összeggel. Eddig fizettem 7200-őt most meg kb. 5040-et. Ebben benne van az összes csatorna digitálisan+HD, telefon és egy 40/20-as net. Na ez legalább bejött :D

    V-paci
    Ez irónia vagy komoly? :U

    [ Szerkesztve ]

    HyperCube< ModernWarfare 2 baráti kör >Az elv olyan mint a fing, tartja az ember, amíg bírja...

Új hozzászólás Aktív témák