Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tin

    veterán

    Én pontosan ilyen monitort használok már fél éve, és nagyon szeretem.

    Két különböző 32-es 4K LG után vettem ezt. Az egyiknek az első éjszaka elpukkant a (külső) tápja, a másiknak pedig a nálam lévő pár nap alatt megötszörödősött a hotpixelek száma. Nem beszélve a véleményekről, miszerint sorban döglenek meg az USB-C portok, döglik meg a tápjuk, kiesik az edge led egy része mert elpukkan, stb. A Dell túl drága volt, az Asus valódi minőségi monitorja is, így lett végül az MSI. Ezen is van 1-2 hibás pixel a szélén, de maximum akkor találom meg őket, ha közelről keresem, max fényerővel.

    Ami nekem bejön, hogy az átlagosnál valamivel jobbak a színei (nyilván árkategóriájában), és ami benne van, az működik is. Az USB HUB-ja tényleg 3.0, nem kamu, az USBC tényleg tölt, bár csak 15W-al (viszont Samsung mobilhoz kiváló DEX platform), rendesen működik a KVM switch is, akár automatán, és működik a PIP is, mindenféle helyre és méretben. Ja, és nem tudom, a cikk említette-e, de van benne fény- és színszenzor, ami nekem konkrétan áldás, mert automatán állítja a fényerőt a monitor, így éjszaka sem ég ki a szemem, és nappal is felveszi a fényerőt, ha kell. Lassan adagolja, észre sem venni, nagyon jó funkció. Elvileg a színhelyességet is képes korrigálni, de azt nem jól csinálja, ki is kapcsoltam. A hozzáadott szoftvere amúgy jó, még sohasem kellett hátranyúlnom a hátsó, ha valamit állítanom kellett. Sötét szobában mozizni talán nem annyira jó a bevilágítás miatt (bár az enyém egész homogén), de irodai munkára kiváló, még félkomoly grafikai munkákra is. Ja, és ez valódi 32", nem a szokásos 31.5". A talpa kicsit béna, mert nem tud 45 fokot fordulni, csak kb 35-öt, így az asztal sarkára 45 fokban kellett a talpat is beállítanom, hogy a monitor úgy álljon, de megszoktam.

  • Tin

    veterán

    válasz Dr. Akula #11 üzenetére

    Ez belső tápos. Az előtte vásárolt és bedöglött LG-k voltak külső táposak.

  • Tin

    veterán

    válasz vaszkoattila #13 üzenetére

    Nagyon nem ajánlom az LG-nek ezt a sorozatát. A 32UN880 és a 32BN67U volt nálam, ugyanez a panel, de szarok. Az elsőnek a tapja pukkant el, a másodikon tizesével jelentek meg a pixel hibák pár nap alatt. Ez egy szar széria, kerülendő. A csatlakozók, háttérvilágítás stb fel-1 év alatt megdoglik.

Új hozzászólás Aktív témák