Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dokiph

    csendes tag

    válasz MasTer #14 üzenetére

    Volt már több TDU: solar crown vidi a neten, és láttam belső nézeter is, tehát lennie kell.
    ITT is egy, és ebben láthatóak érdekességek, pl. "rádió/chat-kerék": TDU: Solar Crown

    Most látom, hogy az ablaktörlőt, a lámpát, az indexet/elakadás jelzőt is ki/be kapcsolhatod, és pl. nyitható az autótető, az arra alkalmas autóknál. Az élményhez, kikapcsolódáshoz ezek az apróságok sokat hozzáadhatnak, ha könnyen vezérelhetőek.
    Továbbá, az ablakot is le lehet húzni például. Remélem majd úgy, mint a TDU1-ben, tehát fokozatokban és kisebb lépésekban is, de erre kicsi az esély..
    Kis térképe lesz, és ez tény.
    Viszont ki tudja, hátha lesz valami "újító" dolog is benne, sosem lehet tudni. Közösségi élményt ígérnek elvileg. Nincs kizárva, és ha abban mutatnak valami "újító dolgot" és eltérőt a többi hasonló játék-élmény mellett, akkor például a fiataloknak megtetszhet a dolog. Én már kinőttem ebből, de sokan vagyunk még ezen a bolygón. :)

    Teli áron talán nem éri meg, később viszont (pár patch és leárazáskor, stb.) ki tudja...

    [ Szerkesztve ]

    Szívesen! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák