Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fattyu

    veterán

    válasz Topiccsendőr #137460 üzenetére

    ezért szeretem a zrxet.
    150 (óra szerint) 5100 ezzel is utazok vele nem ölöm feljebb,

    a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #137460 üzenetére

    Kezdem érteni néha miért írod, hogy ideje az elektromosoknak. :D

    ...mióta volt haverunknak az az SC57 most meg az 59 én már nem aggódom az olajevésen. :DDD Az utóbbi sz@rja Montenegró- BP távót konstant 9k++ tolta le. Odaértek és spontán tolt egy olajcserét de köszöni szépen jól van még működik, Budapest - Adria egy hónapja dettó így nézett ki. :DDD

    Ha eszegeti a blokk had eszegesse, valahol talán német motorrrvüben olvastam, hogy max fordulat 2/3-a az ami alapvetően teljesen jó utazó fordulatszám és értelemszerűen annak környéke, már ha ökölszabályt kell írni erre. Lehet hülyeség akkor az, de kötve hiszem, hogy egy 2 hengeres 600as 70 lovas blokk nem tud 150 körül utazni...

    A CB csak 58le és 500cc mégis utassal dobozzal és tanktáskáv GPS szerint nevetve megy le a horvát partra 140 körül... hamarabb érzem, hogy szar a futómű és a fék ekkora tömeghez mint attól féljek, hogy az a fordulatszám tartomány káros lenne.

    Ez valahol egy korosztályt érinthet egyébként a régi szoci kocsikhoz köthetően, apám is féltette a kawat "nem akarom szétforgatni 5000 felett" ahogy a Jazznél is szinte én könyörgöm néha ne gyilkold már alapjárat felett 600-al ki van fizetve az a fordulatszámmérő a közepén is... :DDD

    Mobilon csak nekem ugrál újabban Ph!? Ipaden és S10-en is ezzel szívat alig lehet gépelni. :W

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák