Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz runner 125 #107887 üzenetére

    Annyiért amennyiért ez a csoda doki vállal műtétet ezek után szerintem a topikból is bárki jelentkezik kis vajkenő késsel meg egy nyers hús után sterilizált deszkával a térdedre.... :DDD ;]

    Nevetséges a hazai EÜ... te még szerencsére nem voltál a Honvédban, apumnak anno volt egy influenza ami a fülére mászott (minek is orrfolyással dokihoz menni...) és megtámadott valami egyensúly szervet nem is ez a lényeg vérvétel volt 3x, két évvel rá ágyéksérv műtét mondanom se kell vérvétel altató orvos stb... tavaly előtt:
    Marha szarul volt hetek óta, hófehér pergamenes bőr állandóan szomjas volt már lassan marha nagy hiszti árán irány az ügyelet, vérvétel majd harmincas vércukor szint... egy héttel rá megint Honvéd előkerülnek az évekkel korábbi eredmények. Huha.. az úr komolyan cukros és nem most kezdődött, efölött biztosan elsiklottak a kollégák... ezt így a család szemébe érted? "Elsiklottak az adatok fölött a kollégák" :W :W

    Ha rám hallgatsz nem műtteted meg haveromnak múlt nyáron volt megnyúlt térdszalag miatt műtéte (oldalsó szalag annyira megnyúlt, hogy rendszeresen kifordult már a térde) azóta se tökéletes a lába értsd még egy esős hetet is megérez... 23 évesen mint egy reumás nyugger... :(

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

  • z123456789

    addikt

    válasz runner 125 #107887 üzenetére

    (#107887) runner 125
    :N ...
    Hihetetlen...

    Valaki meg tudja mondani, hogy a blokkot hogyan tudom visszarakni a helyére, hogy össze tudjam csavarozni a vázzal?
    Ugyanitt várom a kérdéseket hogy miként jutottam el idáig, ígérem mindenre válaszolni fogok. :D
    2004 Z750.

Új hozzászólás Aktív témák