Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • mira72

    őstag

    válasz mszl #10411 üzenetére

    De most olvastam hogy 2004-be egy ritka hasnyálmirigy rákot diagnosztizáltak nála, és a 2009-es májcsere ennek a következménye - a sok kezelés/gyógyszer kinyírta a máját.
    Viszont a közel 8 év ezzel a betegséggel szinte csoda, nálunk 3hónap az átlag a diagnosztizálása és a halál között ... Itt akkor nagyon beleszólt a pénz.
    Apple mozgó tőkéje nagyobb mint az amerikai államkincstáré ... No Comment ...

    Igen, az IT élet egyik legmeghatározóbb alakja volt, sok mindent Ő talált ki, szerintem a világon mindenki tulajdonában/kezében van olyan eszköz amihez köze van ( nem az Apple termékekre kell csak gondolni, hanem a közvetett dolgokra is! ) . Pl. ha nem lenne konkurencia akkor az Android se fejlődne, mert minek ... .. .

    Amúgy, olvastam azt is hogy lehet meg se halt, csak nagyon a végét járta, és "hibernálták" , majd ha meglesz a technologia a felébresztésre, és a betegségére a gyógymód, akkor újra "találkozunk" vele .. Érdekes dolgok ezek, hihetetlen, de lehet igaz ...

    Valaki írta arra a hsz.emre amire válaszoltál, hogy a megfelelő helyre kellett volna írnom ( gondolom valami Apple-s topicra gondolt szegényem.. ) , róla nem írom le a véleményem, mert kevésbé publikus.... de ha a butaság fájna ...jobb ha csendbe maradt volna ..

    [ Szerkesztve ]

    MB PRO, M Defy , meg soksok kütyü-mütyü :)

  • domerator

    veterán

    válasz mszl #10411 üzenetére

    Én is maximális tisztelettel és elismeréssel emlékszem erre az emberre... :R :R

    Ezt láttátok??? :Y :Y :Y

    [ Szerkesztve ]

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

Aktív témák