Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Keem1

    addikt

    Hali emberek. Nem tudom, ki hogy van vele, de pl. a Mindig TV Extrában kicsit másabb jellegű potenciált látnék, mint amit maga a szolgáltató. Az az érzésem, hogy már nem sokban különbözik egy átlag kábelszolgáltatótól. Nos, régóta vagyok júzer, de sose fizettem rá elő. Nem azért, mert fogamhoz verem a garast, hanem mert nem szeretek olyanért fizetni, amire nincs szükségem (ezért se volt sose kábeltévém).

    A Mindig TV Extrában én olyan irányt látnék jónak, hogy van 7 ingyenes meg kb. 26 fizetős csatorna (HBO-t nem számolom ide). Az ingyenes 7-et mindenki megkapná, ahogy eddig, míg lenne 1-2 fizetős csomag is, melyben a csatornák száma lenne limitálva. Alap csomag +10 fizetős, közepes csomag 16, míg a családi pedig az összes fizetős csatornát tartalmazná. A nem mindegyik csatornát magába foglaló csomagok esetén a limitált számig én dönteném el, hogy mit akarok nézni úgy, hogy a fizetős csatornák közül a limitem erejéig én pakolnám be a nekem tetsző adókat.
    Na ezért hajlandó lennék fizetni. Ez miért nem jut senkinek az eszébe? Tuti olyan emberek is átpártolnának a fizetős Mindig TV-re, akik eddig egy fillért se fizettek ilyesmiért, de talán még a kábelszolgáltatóktól is át lehetne csábítani pár ezer ügyfelet.

    Amúgy nem túlzottan sokat tévézek, most egyszerűen nincs mit nézni, ha meg egy 60-70 csatornás tévére fizetek elő, úgy 50-et sose néznék. Ez a bajom ezzel. Na mindegy, ez csak egy eszmefuttatás akart lenni, bocs a sok rizsáért :)

    [ Szerkesztve ]

  • Keem1

    addikt

    unravel + frovery (válasz akart lenni, de elszúrtam)

    Értem, köszönöm a felvilágosítást. Sajnos ennyire nem ismertem ezt, de szomorúan konstatáltam, hogy nem lehetséges az, ami nekem jó lenne. :U
    Akkor marad az ingyenes csomag, a hiénák meg várhatják, hogy a számomra felesleges csatornákért fizessek. Nem fogok. De talán majd egyszer, tudjátok, szép új világ.
    Ki a biliből a kezem, de rögtön!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák