Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gLes

    őstag

    válasz szesa #257 üzenetére

    Azé ne konvergáljunk RGB felé :DDD

    Kötve hiszem, hogy szebb lenne a kép a TV-n, illetve nézőpont kérdése: a monitoron nézve a műsort sokkal gagyibbnak látszik a kép, ez nagyjából abból adódik, hogy a monitornak szebb a képe/nagyobb a felbontása mint a tévédnek. Továbbá az is lehet neked a gondod, hogy a bemenő jel romlik, vagy már kevés a tunernek, ehhez javasolhatok valami erősítőt. Nemhiszem, hogy egy külső tunerral többet érnél el :(

    Amúgy anno a mironak volt a legszebb képe, és ez nemhiszem hogy sokat változott azóta (lévén a TV szabványokon sem változtattak sokat az utóbbi időkben :DDD), ha most akarnál venni PCI-os tunert (inkább vegyél megint PCI-ost, mint külsőt, szvsz. a külső fölösleges intézmény, ha van lehetőség belsőt venni :Y), akkor vegyél mondjuk Leadtek-et, ezt most sokan dícsérik, illetve nemrég szerelte be egy haverom magának és nagyon oda volt tőle :U Amúgy nagyjából ugyanaz a chip a lelke mindnek :))

    Szal...előbb még kísérletezgess és aztán mérlegelj...;)

  • rocker_puli

    csendes tag

    válasz szesa #257 üzenetére

    Szerintem nem érdemes külső tunert venni. A legjobb választás Leadtek Winfast TV 2000 XP Expert. Kb. 15 ropiért a tiéd, én kaptam hozzá Ulead Video Studio-t is és azzal is fasza a felvétel. De viszont az alap driver elég kaka volt, miután a kábelszolgáltató vezetéket cserélt az internet miatt utána semmi sem jött a TV-n, Frissítettem és nagyon fasza kis kártyát kaptam. Felvétel szép, de én csak tömörítetlen avi-ba és MPEG-be tudok felvenni szerintem a codecpackom miatt.
    :))

Új hozzászólás Aktív témák