Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • xsssanyix

    újonc

    Sziasztok,
    Segítsetek légy szíves TV-t választani.
    Alább összegyűjtöttem a requirement listámat.
    Köszi!
    1. Tévére szánt összeg, forintban? Keret max 300 ezer
    2. Mire használnád leginkább? (pl. filmnézés, tévénézés, játék, sport) filmnézés, TV, Xbox
    3. Milyen messziről nézed a tévét, és mekkora méretűre gondoltál? Kanapétávolság: 3-3,5 méter. Én szívem szerint 65" alá nem adnám, de a családi béke érdekében, 55-60"-ban gondolkozok.
    4. Világos vagy sötét szobában nézed-e a tévét, többnyire nappal vagy este? Világos szoba(2 nagy ablak a TV-vel szemközti falon). 50-50%-ban megy nappal és este a TV
    5. Szemből vagy enyhén oldalról nézed-e a tévét, illetve általában többen nézitek-e? Inkább szemből nézzük, 2-3 fő, 3 méter széles kanapéról
    6. Milyen szolgáltatások/funkciók fontosak neked? (pl.HBO, Netflix, AirPlay, PIP stb.) Plex, Youtube, Netflix, HBO, DLNA: must have. AirPlay: nice to have
    7. Milyen csatlakoztatási igényeid vannak? (pl. jack-csatlakozó, optikai stb.) HDMI 2.1, optikai csatlakozó, bluetooth
    8. A tévé talpa középen vagy oldalt legyen? Mindegy, fel lesz rakva a falra
    9. Miket részesítesz előnyben? (pl. márka, operációs rendszer stb.) A Samsung(UE43J5500AWXXH) eddig bevált, olcsóbb LG-vel(32LH570U) nem voltam megelégedve(a smart funckiók gyengék volt, kevés app)
    10. Milyen egyéb követelményeid vannak? (pl. Ambilight, légegeres távirányító stb.) Wifi, 4K, Smart
    11. Csak új vagy használt tv is szóba jöhet (garanciával vagy anélkül)? Csak új

Új hozzászólás Aktív témák