Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Smiro

    senior tag

    válasz Quadgame94 #87859 üzenetére

    Először is köszi a választ. Az életkorhoz: ha mobiltelefont kérdeznék, akkor ez nem lenne relevancia, bár nálam az is állóeszköz. Nem szoktam 5 éven belül cserélni. A TV viszont - akár a mosó/mosogatógép, hűtő - számomra hosszabb távú beruházást jelent. A kérdésem tehát arra irányult, hogy a kinézett LG megbízhatósági szempontból tud-e annyit, mint egy alacsonyabb kategóriájú TV, az OLED tartósabb-e, mint az olcsóbb képernyő, vagy meghibásodás (beégés, pixel hibák és nem tudom, még mi minden lehet) miatt érték/ár arányban megéri az olcsóbb, ha igen, melyik. Ennyit szánok rá, nem akarok drágábbat, de ahogy nézem (ha jól látom), ez a kategória épp a határvonal. Mivel eddig nem érdekelt a tv-tv közti különbség, most úgy gondoltam, hogy vásárlás előtt inkább kérdezek. Eddig egy IPS LG volt a háló szobában média box-szal, ezt cserélném. De elvesztem, OLED, QLED, NANOCELL, LCD, QNED... Azon már túl vagyok, hogy MM-ban nézzem meg, melyiknek jobb a kijelzője és válasszak. Momentán nincs 2 millám arra, ami tetszik, illetve annyit akkor sem adnék érte, ha lenne. Ottani tanácsadás pedig abban merül ki, hogy ha megállok egy Philips előtt, azt dicsérik, ha odébb lépek, jön a Hisenses eladó és arról áradozik és így tovább. Adott fórumon belül viszont azt kapom, amit meg szoktam fogadni - neeeem, oda még nem mentem el -, és ha tudok, olyan tanácsot adok én is, amit nem árt figyelembe venni. Ennyi a hosszú történet. :R

Új hozzászólás Aktív témák