Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz Helmoras #64904 üzenetére

    LG A/B/C mind ugyanaz képileg ,egy alsókategóriás oled képminőséget kapsz ,picit eltérnek fényerőben de azt nem veszed észre pl. film nézés közben ,ezek mind belépő oled panelek amiket simán elér minőségben egy felsőkategóriás LED tv.
    LG a G-szériától add olyan képet ,amire azt mondja az ember na ez tisztaság.
    Pl. az LG A1/C1-nél a színek gyönyörűek oled-hez méltóan ,de gyenge mind a két típusnak a fényerő ,képjavítás sem sokat dob a C1-nél sem mert belépőszintű oled kijelzője van.

    Értem én ,hogy itt mindenki ajánlásokra vásárol TV-t ,viszont jó ha látja az ember ,hogy mit vesz.
    Hiába dicsőítve van itt a C1 ,ha bemész egy boltba ahol ki van rakva egy rakás TV és szemre szeretnél vásárolni TV-t biztosan nem C1-et fogsz venni ,mert látni fogod helyszínen .hogy igaz OLED - de a legalja.

    Fontos még ahogyan fentebb említettem ,ne a kirakott demo videóra alapozzatok ha elmentek mégis egy boltba meglesni őket ,mert a gyári oled demo videó ugyanolyan gyönyörűen fog kinézni egy A1-en ,mint pl. egy G- szérián. :)
    Különböző tartalmakat kell ellenőrizni ,erre jó ha visz magával az ember egy külső adattárolót ami tele van jó minőségű videókkal (filmekkel ,stb.).
    De ha már van internet a TV-n és elkezdi nézni a sok jó minőségű youtube videókat már az is sokat segít.

    TV-t szemre veszünk nem ajánlatra - az ilyet látni kell.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák