Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soká

    senior tag

    válasz Duran #40443 üzenetére

    Szerintem senki nem haragszik. Csak kicsit furcsának hat a hozzáállásod, mert a kínálatot korholod ("a piac ma már erre nem kínál lehetőséget") holott szerintem nem a kínálattal van gond, hanem az ügyre szánt büdzséddel.
    Koromnál fogva sajnos majdnem egyidős vagyok a magyar televíziózással és számomra (majdnem) lenyűgöző a fejlődés, amin keresztül ment ez az iparág. Azért én még emlékszem arra, hogy, egy kb. 27'-os fekete-fehér tv nagyjából 4-5 havi fizetés volt és ez napi 1-3 órai használat mellett kb. 10 évet bírt ki.
    Oké, akkoriban javíthatóak voltak a tévék, oké, most sok kütyü idő előtt adja meg magát, de képminőségben szinte összehasonlíthatatlan a különbség, még úgy is, hogy én például elég nehézkesen barátkoztam a digitális képalkotás ilyen-olyan nyavalyáival.

    Az általad említett 200e Ft és a 600e között hatalmas a különbség, ebben az ársávban mozog a tv-k zöme.
    Csak mondom, hogy a Samsung UE65RU8002 kb. egy hónapja az Euronicsban 260e Ft volt. Ha van türelmed kivárni, akkor tudsz kedvező(bb) áron tv-t vásárolni.

  • Gino20

    őstag

    válasz Duran #40443 üzenetére

    Nekem van egy opcióm csak lehet itt megköveznek érte :) Hazánkban még kevésbé ismert márka, de pl az USA-ban már nagyon sok az eladásuk.
    [link] [link] (HDR10+, Dolby Vison, Clear motion, PCI: 2000, DTS). Csak a specifikációkat tekintve ennyiért ilyen TV-t nem kapsz (3 év garival). Itt egy kis 75"-os teszt is [link] + külföldi véleményeknél szinte csak dicsérik, de olvass utána, mert 65"-ban úgy emlékszem elég sok teszt van, köztük videók is. Ha nem válik be ismét visszaküldőd csak most az alza-nak :DDD és jön valamilyen kompromisszum

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák