Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • feki80

    tag

    Sziasztok!

    Éppen megjelenítő vásárlása előtt állok.Amit szerettem volna az egy Sony 40W4000 Full HD TV nade ez még mindíg nagyon drága számomra és igazából nagyon ki sem használnám.Blu-ray filmem nincs (kölcsönzőkben sincs még felénk), a PS3-as játékok meg szinte kivétel nélkül 720p-sek vagy az alatt mennek.
    Most egy Samu 27" LCD TV-m van, de már kinőttem a képméretét.Nagy 40-42 colos HD ready TV-t meg nem igazán szeretnék, meghát nemsoká jön elméletileg az új technológia, szal egy olyan 2-3 évre egy átmeneti időszakra kellene valami megjelenítő.
    Ekkor jött a képbe a projektor.Hosszas kutakodás után találtam egy új szériás LPD projektort korrekt áron.Ez az Acer H5350-s projektora lenne.Lényeg: 720p-s natív felbontás,2000 lumen fényerő, 2000:1 kontrasztaránnyal, ColorBoost technológiával rendelkező készülék.
    Az ára 160k körül mozog+vászon.
    Az lenne a kérdésem, hogy kapok közel olyan képet mint most a kis LCD TV-men csak nagyban? :D
    Életemben nem láttam ilyen projektort, ki sem tudnám sehol próbálni.Szóval ha valaki rendelkezik ilye vagy valami hasonló projektorral és esetleg játékra is használja (PS3, xbox360,PC), vagy csak tud róla valamit, annak nagyon megköszönném ha megosztaná a tapasztalatát.

  • feki80

    tag

    válasz #67688960 #291 üzenetére

    Köszi szépen a választ!Igen néztem az Optoma HD65-t, és BenQ W500-at is.Majdnem egy kategória a három készülék.

    Neked milyen típus van?720p-s esetleg?Ha nem akkor láttál már "magas" felbontású projektort mondjuk PS3-al vagy BD lejátszóval?
    Igazából ez a kulcs kérdés nálam.A kicsi LCD TV-m után milyen lenne egy ilyennel a játék és a film nézés.
    A baj, hogy vidéki vagyok és erre nem igazán vannak olyan helyek ahol ki lehetne ezeket a projektorokat próbálni.
    Úgyhogy lehet, hogy felutazok Pestre mert vakon meg nem szeretnék vásárolni.

Új hozzászólás Aktív témák