Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szaszlaci

    addikt

    válasz Maddoxtomi #6444 üzenetére

    Nem, nem másik árkategória. Másik felhasználási kör. Kültérre pl. valami olcsó prezis vetítő jó lehet. Elég fényes, igaz alacsony felbontású, 4:3. A képe se egy tökély.

    A K330-nak kevés a fénye, max egy olyan másfél méter széles, fehér vászonra lehet elég. Viszont ami a nagyobb baja, hogy ennyi pénzért sokkal szebb képű, de lámpás gépet lehet kapni.

    Mint például a W700, ami nem rossz. (3D-re is jó lesz.)

    Az az 500 Lumen inkább olyan 300 körül van. A 2200 sincs annyi, de biztosan több, mint 1000. Legalábbis az élete első felében.

    Ez a kettő az, amit én is tudtam volna mondani, ha újat szeretnél.
    A H5360 színei állítólag jobban hasonlítanak az eredetire, de ez nem azt jelenti, hogy a W700 rossz.

    Használtan pedig hát ami éppen van. Sejthető, hogy ott magasabb kategóriájú gépet kaphatsz a pénzedért.

    Megemlítem, bár nem szívesen, hogy létezik szürke vászon. Azért nem szívesen, mert elsőként fehéret kell vegyen az ember, hogy kiismerje a vetítőjét. Ezután tudni fogja, hogy érdemes-e szürkére váltani, és hogy pontosan milyenre. Négyzetméterre számolt relatíve magasabb fényerőnél csodákat tehet egy ilyen vászon. De ha csak úgy durr bele választ ilyet az ember, akkor csodálatosan tönkre is teheti a képet.

    ■■■ pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt

Új hozzászólás Aktív témák