Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tl-x

    őstag

    válasz Locsi #34734 üzenetére

    Nekem Optoma HD141X volt, abban is csak 2x színkerék van mint a 140-esben. Én 10 napig bírtam aztán kifolyt a szemem. :W Ha DLP a vágyad akkor minimum 6x színkerék és ha lehet elötte nézd meg valahol.

    [ Szerkesztve ]

  • péjé

    őstag

    válasz Locsi #34734 üzenetére

    Sztem te az optoma hd141x-re gondoltál.
    Ennek 2x a színkerék sebessége, kifejezetten felhívják a figyelmet a szivárvány effektre, ajánlott megnézni mindenképp mivel pár embert nagyon zavar de a legtöbben nem is veszik észre.
    A 3D-je jól működik, 2 féle módszert is ismer : DLP link (a vetített képben van az infó) és a rádiófrekis, ez utóbbi stabilabb, jobb, kicisit drágább mert meg kell venni a jeladót meg szemüveget (kb. 25eFt aliexpressen).

    Magas fényereje miatt (ami 3D-nél előny) nem gond a 0.9-es vászon sztem, ha esetleg szürke ez a vászon akkor a feketék jobbak lesznek.
    Nekem volt optoma hd25e ami ennek az elődje, annál az optika elég gyengusz volt, a színeket meg eléggé nehéz volt belőni.
    Mindenképp nézd meg mielőtt megveszed, a 3D megjelenítése jó, alacsony lagja miatt jó játékra de házimozinak lehet jobbat is találni a belépő kategóriában, nincs lens shift így eléggé pontosan be kell lőni a helyét. [link]
    Sztem ezért a pénzért próbálj egy benq w1070-et kifogni, láttam párszáz órás újszerűeket itt meg az avx fórumon, nem véletlenül kapkodják el.
    LCD-t most nem is láttam jó használtat, újonnan kicsit többért láttam epson eh-tw5210- v. 5300-at, nekem kicsit sokank tűnik a 37db-es ventillátor amit írnak hozzájuk, gondolom eco módban ez lemegy 30 alá, ezek lehetnek még jó alternatívának ebben az árban.
    Fontos: nézd meg mindenképp amit megveszel, plána ha használt, újat mondjuk 2 hétig visszaküldheted.

Új hozzászólás Aktív témák