Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BBéci

    titán

    válasz Leslie67 #2655 üzenetére

    Az említett lim-lom vetítőket még egy Matizhoz sem hasonlítanám, egy ilyen autóval szívesen elszaladnék a közeli boltba bevásárolni, de egy ótvar képet nem néznék másodpercekig sem, mert felfordulna tőle a gyomrom. Durván megzavarná az idegrendszeremet, nem győzné az agyam korrigálni a pocsék látványt. A nagy elektronikai áruházakban szoktak működni legalja kategóriás vetítők, valami förtelem a képük, aki ezt tartja jónak, azzal baj van.
    Legalább a Házimozi és Hifi Show-ra kellene benézni, ott meg lehet tekinteni a normális vetítőket egyrakáson, és mellettük néhány gyengébbet is.
    Brutálisan átveri magát, aki azt hiszi, hogy 150-200000 forintért elfogadható vetített képet lehet összehozni.

    [ Szerkesztve ]

    Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

  • #95590400

    törölt tag

    válasz Leslie67 #2655 üzenetére

    semmi offenz nem volt, csak a kurvás témán akartam én is egy kicsit poénkodni. :DDD

    én nem vitatom hogy a drágább, nagyobb tudású általában jobb vetítő is.
    de azért egy picit komplexebben kezelném a dolgot annál, semhogy vedd meg, mert mindképp az lesz a legjobb neked.
    én inkább kérdezek ezzel kapcsolatban: az adott környezetben vajon mennyivel mutat többet? megéri-e a duplaannyit? az én személyes preferenciáim szerint a válasz egyértelmű nem a félmillás vetítőkre, tápkábelre, csodavászonra. mivel egy nagy átlagos konzumidióta vagyok, kis rigolyáimat leszámítva, merészelem feltételezni, h az átlagfogyasztó igényei nem állnak fényévekre az enyémektől.

    egyébként meg toyotám van. 2001-es 3 ajtós corolla, vvti. van céges astra is. ha lehet nem ülök bele vissza. és ha valamiért hozzájutok egy nagyobb összeghez, amivel nem tudok mit kezdeni, akkor sem veszek millás vetítőt, hanem cserélni fogom egy 1,8-as ts-re. pedig semmi szükségem rá. de szeretném érezni a seggem alatt a majd 200 lóerőt. mindenkinek megvannak a maga szempontjai, én ha tehetem, nem török pálcát senkié felett, és nem is akarom ráerőltetni a másikra az én cipőmet. lehet nagy neki, lehet kicsi, de mindenképpen büdös.

Új hozzászólás Aktív témák