Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • c.zsolti

    őstag

    válasz Norbi017 #74 üzenetére

    Az AGP 4x nem gond, az nem fogja vissza a teljesítményt. egyébként milyen alaplap ez? Nem lehet egy mai darab a az agp 4x miatt, inkább a chipset miatt lehet lassú a rendszer.
    Ami gond lehet az új játékoknak az a celeron, a radeon 9600 és az 512 ram. (bár ha ez már celeron D, akkor nem lehet annyira gyenge)
    Persze nem mindegy milyen felbontásban, részletességgel, stb. játszol.
    Szóval itt nehéz eldönteni, hogy mi a jó döntés fejlesztés szempontjából.
    Ha jól tudom a 3000+ sempronban csak 128kB L2 chace van, tehát az nem valami jó választás. A lap és proci csere nem hiszem, hogy sokat nyomna a 9600pro-n.
    Talán egy vga csere lenne a leghatékonyabb, de egy komolyabb kártya kihajtásához erősebb CPU-ra és több memóriára lesz szükséged. Szóval ez egy ördögi kör. :)
    Ha a lap és proci csere mellett döntesz, akkor elgonolkodhatsz egy ilyen lapon. [link]
    Ebbe vennél egy használt S939 3000+ procit, később dughatsz bele pci expresses vga-t.

    ...

  • x_o_n

    veterán

    válasz Norbi017 #74 üzenetére

    szia !

    most olvasom a problémádat ...miért gondolod hogy a hiba jelenség oka az alaplap

    szerintem konkrétan az az asus lap nem jó választás,és a sempron sem.
    ha már cserélsz akkor vagy jobb s754+a64 3000+ vagy s939es amd és a64 3000+ használtan akár 35e ért megveheted.
    és igen játékban lenne gyorsuslás eggyet viszont ne feledj hogy a vga-jelentősen visszahuz az uj gaméknál,valamint a hiba jelenség(nem olvastam vissza még) lehet szoft probléma is, vga driver pld vagy akármi...nem feltétlen az alaplap bár nem kizárt.

Új hozzászólás Aktív témák