Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Male

    nagyúr

    válasz beci #12 üzenetére

    Ide kapcsolom: a "LED" verzióját vettem nemrég. Deerma DEM-F500 (érdekes, hogy ezek visszafelé sorszámoznak :F ). Igazából mindenben megegyezik, csak komolyabb a kijelző, és beállítható a cél páratartalom is, innentől pedig intéz mindent (45% - 90% között adható meg, 5%-os lépésekben). Plusz van egy night mode, amivel lekapcsolható a kijelző (hasznos, mert eléggé világít).

    Eddig elégedett vagyok vele, szépen csendben teszi a dolgát. A hőmérséklet és páratartalom szenzor itt is csal, legalábbis elsőre azt hittem, de csak kiderült, hogy betöltök 5 liter hideg vizet, az ott eléggé lehűti a környékét, és így persze rossz hőfokot mutat, ami a páratartalmat is eltolja... aztán felveszi a szobahőmérsékletet, és utána oké.

    Kicsi az árkülönbség, így szerintem megéri a felárat az, hogy egyáltalán nem kell vele foglalkozni, belövöd hány % legyen a páratartalom, és max a vized kell pótolnod néha benne.

    Ami kérdés, hogy vajon gond, ha sima csapvízzel töltöm fel? Most az van benne, megy.... de hosszútávon nem tudom, itt elég kemény a víz.

Új hozzászólás Aktív témák