Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ubul86

    őstag

    válasz szabonagyur #86001 üzenetére

    igen, itt nézegettem főképp én is. Hiába Class 2-es a videókártya, én is úgy voltam vele, hogy nem i3as procival meg 4 gb rammal tesztelték..

    valahogy olyan a helyzet, hogy tök jó lenne egy "komolyabb" gép, amivel még játszani is lehet alkalomadtán(pl nincs kedvem bekapcsolni a konzolt 1 óra játszásra, hogy utána 1 órán át csak frissítsen - volt rá példa:D)....igazából én magam is érzem, hogy felesleges. Ha akarok, tudok várni (meg mért ne akarnék), addig is gyűlik a pénz, tudok venni jobbat...ez amolyan fellángolás volt részemről, hogy akár vehetnék most egy laptopot 150 környékén (bár inkább alatta, 120ból indultam ki)...azt nem gondoltam volna, hogy kevés az ajánlott gép ilyen pénzmennyiség mellett. A fujitsu lifebook ettől függetlenül nem lenne rossz 125ért (http://www.laptopszalon.hu/laptop_notebook/fujitsu/Fujitsu_Lifebook_A544_Intel_Core_i3_4000M_4GB_500GB_Intel_DOS_Fekete_VFY:A5440M73A5HU_11970.html) jól néz ki, bár nem tudom mennyire szétkapható, ha takarításról van szó, erről még nem néztem videókat.

    Ha a játékokról lemondok (és lemondhatok), akkor a következőek mennének: alap netezés, netbeans,xampp,wamp server,néha photoshop,film, bár az is inkább tv-re kötve megy usb-n keresztül, szóval kimondottan nem laptopon nézném, max ha nincs kedvem tv-n nézni.

    amim van: acer aspire 7720G, dual core, (1.8 ghz), nvidia 9300M 256 mb , 4 gb ram...8.1-el simán megbírkózik, bár nem 10 mp alatt jön be, hanem 1 perc...win 7-el volt 3 éven át használva, azzal sose volt gond.

    Szóval amim van, az is jó majdnem mindenre (de azért érződik , hogy sokat gondolkodik egy-egy művelet alatt olykor), csupán gondolkodtam, hogy mi lenne ha vennék egy laptopt, de akkor kicsit normálsiabbat.

Új hozzászólás Aktív témák