Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tejeskifly

    aktív tag

    válasz spyduck #35874 üzenetére

    Hát, szerintem válaszoltam kb mindenre, de akkor pontokba szedve:

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? -- Mostanában.

    (2) Maximális keretösszeg Ft-ban? -- 70-80e

    (3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) -- Net, videó, youtube

    (4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? -- Haverom anyukájának lesz, szerinted? :D

    (5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? -- Megbízható legyen, de ebben a felhasználási körben nem is annyira a teljesítmény a lényeg.

    (6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! -- Nem mérvadó

    (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? -- Mindegy, lehetőleg minél nagyobb legyen a képernyő, hogy könnyen olvasható legyen.

    (8) Notebook tömege? -- Nem mérvadó

    (9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? -- Tökmindegy, jó nélküle is, úgyis én telepítgetem majd fel

    (10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? -- optika legyen, hely egy átlag méret elég, ram pedig annyi legyen, hogy elég legyen a fent említett felhasználási körök kiszolgálására

    (11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) -- nincs

    (12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást? -- 4-es kérdés válasza

    (13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk) -- nincs, egyenesen ide jöttem

    (14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? -- inkább új

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák