Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tenken

    őstag

    válasz inkubator #17375 üzenetére

    Szerintem nem éri meg. Persze jó kis noti, de én kártyát néztem, az nem sokkal erősebb, mint amiről tovább lépnél. Előny annyi, hogy quadro profi kártya és jobban optimalizált driverei lesznek pár profi alkalmazáshoz.

    Ami a végét illeti, mindkét oldal új kártyái lekapcsolhatóak elvileg. Nvidia oldalon az optimus van, ami működget, Amd-nél meg enduro-nak hívják, ami még azért annyira nem forrta ki magát beszámolók alapján.
    HP-nál láttam, hogy írják előző generációs amd-kre, hogy manuálisan váltható dedikált, meg integrált közt. Ezt nem tudom, hogy működik, vagy hogy máshol is megy-e.
    Amúgy az mxm azt jelenti ám, hogy cserélhető, külön nyákos a vga. De amire te gondoltál az a dvga, ami a dedikált video kártyát jelenti. Függetlenül attól, hogy több féle párosítás van, ezeket rá "rakják" ám már a gyártók az alaplapra, úgyhogy nem nagyon cserélhető. De nem gond. Mxm amúgy is inkább hóbort. Olyan árban mérik, hogy jobban jársz, ha az egész gépet leváltod mikor érdemes elgondolkodni a cseréjén..

    "Minden nő 20 centist akar, de 10 centinél már fulladozik" -Torrente

Új hozzászólás Aktív témák