Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Draun01

    tag

    Sziasztok,

    ismerősömnek keresünk gépet, én egy 6 éves Asus K53SV-t használok SSD-vel, i5 2410M-mel 4 gb rammal és az ezeket az igényeket nagyjából kiszolgálja, valami hasonló gépre gondoltam neki, de úgy gondolom ti tudtok jobbat is ajánlani. Előre is köszi.

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    januárig
    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    max. 100 000 Ft
    (3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
    Office, light játék , tervezés (AutoCAD, ArchiCAD) munka és tanuláshoz egyaránt
    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Light játék (pl. Skyrim,Cities: Skylines nem kell hogy maxon fusson)
    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    14-15", FullHD jobb lenne a többi mindegy
    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Egyetem és Otthon között gyakran
    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Nem kell rá
    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    SSD jó lenne bele, mivel használt gép, optikai meghajtó nem kell (helyére akár mehet HDD), RAM min. 4gb
    (9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
    nincs
    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    használt

    Pixel 6a

Új hozzászólás Aktív témák