Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • phanzetomox

    őstag

    Sziasztok!

    Nas vásárlásom töröm a fejem, és viszonylag gyorsan kéne döntést hoznom.
    Amit kinéztem az a Synology 218Play. A problémám csak annyi, hogy 80 ezer forint körül mozog az új ára (használtan nem találtam), én meg nem szándékoztam most ennyit költeni rá, mivel vinyóm sincs egyelőre szóval még az is rájön. :(

    Van esetleg egyéb lehetőség, ami 50-60 körül van és hasonlóakat tud? Ami miatt megtetszett az az első ránézésre felhasználó barát és magyar nyelvű felület.

    Nem vagyok szaki, így nem nagyon fogok tudni barkácsolni meg egyebek, ezért is lenne jó ez a gép. (na meg mert nem láttam másik alternatívát ami bejött volna)

    Első sorban arra használnám, hogy az otthon lévő adatokat elérjék az alkalmazottaim az irodából, illetve ha úton vagyok akkor telefonról is elérjem a cuccaimat. Hasznos lehet még a nasról filmezés is, valószínűleg ezt is használni fogom. Raid 1-ben lenne.

    Ha azt mondjátok, hogy tényleg annyival jobb, és hosszú távon jobban kijövök vele, mintha most vennék egy gyengébbet, akkor meggyőzhető vagyok a 218play-ről is, csak szeretném ha a döntésemet valaki olyan is megerősítené aki ért hozzá. :) :R

    Köszönöm a segítséget!

  • phanzetomox

    őstag

    Srácok nagy a dilemma melyiket válasszam:

    - Synology 218 play újonnan

    VAGY

    - Synology DS416 1 éve vásárolt használt

    Árban ugyanannyi lenne mindkettő (kb. 85ezer)

    Tudom, hogy nehéz összehasonlítani a kettőt de kiváncsi vagyok Ti hogyan döntenétek :) :R

Új hozzászólás Aktív témák