Keresés

Hirdetés

  • Drágább lett a Pixel 8a

    ma De nem annyival, mint vártuk. Az Egyesült Államokban még pont beszerezhető 200 ezer alatt, euróban kifejezve viszont már átcsúszott a magasabb ársávba.

  • Mozgásban a Trench Tales (PC)

    gp Elindult a Kickstarter kampány, aki támogatni szeretné a fejlesztőket azoknak érdemes lehet felkersni a projekt oldalát.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Patice

    nagyúr

    válasz MaCS_70 #9692 üzenetére

    Én Synology NAS-t használok, abban van egy olyan saját programjuk, hogy CloudStation.

    Ez azt tudja, hogy ha beállítod a gépedre, akkor figyeli fojon a megadott mappát és ha van bármilyen változás, azt követi a NAS-on.

    Ha a szinkronizált mappák pl. ugyan azok az otthoni PC-den és mondjuk egy laptopon, akkor megoldható egy ilyen NAS-sal a folytonos szinkronban tartás.

    Interneten keresztül is működik a szinkron, csak ott az internet sebessége szab határt. Attól függ mekkora adatmennyiséggel növekszik naponta az állományod. Ha nem sokkal, akkor én csak ajánlani tudom.

    A NAS-ról meg tudsz külső, USB-s HDD-re rendszeresen biztonsági mentést készíteni. Csak létre kell hozzá hozni egy automatikus backup feladatot és azt is intézi a NAS automatán utána.

    Eladó: Apple iPad mini 1 (2db)

Új hozzászólás Aktív témák