Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mezzi7

    tag

    Sziasztok!

    Ebben a kellemes nyári időben a kis lakásomban is karibi hangulat van, ezért klímát szereltetnék. Olvasgattam a fórumot és úgy vettem ki, hogy itt a Pannonklíma a nyerő mint kivitelező. Esetleg tudtok mondani pár alternatívát? (főszezon ellenére szeretném a problémát két héten belül megoldani, ezért jól jönne több kipróbált, igényesen dolgozó kontakt)

    Kb. 30nm-t hűtenék vele, a szereléssel nem lenne nagy mókolás, szerencsére (ebből a szempontból) a szóban forgó szoba egyik fala egy nyitott tűzlépcsőházzal szomszédos, ahova a közösképviselő javasolta rakni a kültérit. Így gyakorlatilag beltéri a falon, egy lyuk és kültéri a lyuk másik oldalán a falon túl. Ha jól mértem ki, akkor a lépcsőforduló padlója is pont kb. szintben jó helyen van, szóval konzol sem kell a kültérinek, csak valami bak.

    Ezt néztem ki: Gree GWH12QB LOMO PLUS WIFI (3.2kW)

    Hűtésre és átmeneti időszakokban fűtésrásegítésre is használnám. Az ablakfelület elég nagy, kb. 10-11nm, ezért gondoltam 3.2kW-t és nem 2.6-ost. Véleményeket, tanácsokat szívesen vennék! :)

    Köszi előre is.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák