Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • edk-

    őstag

    válasz Datuka #37317 üzenetére

    Gyakorlati tapasztalatok FTXF35A-val:

    Azon a szinten, ahol fel van szerelve (52 m2 alapterület van egy légtérben, 2.70 belmagasság, innen lépcső vezet fel a felső szintre), lekapcsoltam a gázkazán termosztátját és a tél során csak pár napon kellett visszakapcsolni (nem akartam magas fordulatra tenni a klímát). 1-es vagy 2-es ventilátorfordulaton fűtöttem a klímával, 20-21 fokra. Éjjel a felső szint termosztátja vezérelte a kazánt.

    Mind a beltéri, mind a kültéri halk. Fagypont fölött néhány fokkal a kültéri előtt néhány méterre elsétálva a hangja beleolvadt a kertvárosi alapzajba.

    A kültéri kondenzvízelvezetőjét ki kellett vennem, mert a kis könyökbe belefagyott a víz. Vödröt tettem alá. Már elkezdtem a tálca és a cső fűtésének az elkészítését, de a befejezés őszre marad. A lényeg, hogy ha egyedüli fűtés lenne, meg kell csinál(tat)ni a csőfűtést.

    Hogy nagyobb hidegben hogyan teljesített volna, azt nem tudom, mert idén -7 fok volt a legalacsonyabb.

    "Try SCE to Aux." ˁ˚ᴥ˚ˀ eladó dolgok: https://l2g.hu/edkelado

  • b.

    félisten

    válasz Datuka #37317 üzenetére

    Comfora "M" verzió az tud automatikus 3D legterelest valamint a Sensira alap szűrőjén kívül van benne még extra ezüst ion szűrő. 4, 06 helyett 4,6 a szezonális értéke valamint Daikin úgy írja az adatlapján, hogy fűtésre "up to A++" a hatékonysága..Az "M" hez már 19 decibelt irnak én ez miatt vettem végül a Comforat. A Comfora FTXP-L ben nincs extra szűrő, 3D,+1-2 dB az nekem nem érte volna meg a Sensirahoz a felárat, az M már igen.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák