Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tikakukac

    titán

    válasz rígel #65714 üzenetére

    Ha nem vagy szakács mit mondod meg milyen a kaja amit eléd raknak, he? :P
    Klasszikus.

    Melyik a másik oldala a pacinak amúgy? Szinte biztos vagyok benne, hogy a lakásban cigizés, az ivás, az asszonnyal való üvöltözés és néha dirr-durr helyett lehetne mondjuk ezt máshogy is, de igazad van, mit szólok én bele, először csináljak társasházba 3-at, na majd utána validálhatom a postot, addig a nevem csitt.

    Amikor társasban laktam, mindig szidtam a felettünk lakót, hogy nem tudja megnevelni a kölykeit, akkor még nekünk nem volt gyerek. Most minket is szidnának, még jó hogy családi hátban lakunk.

    Leírtad a megoldást, gr8, thx.

    Akinek nincs gyereke, az egyszerűen beszél.

    Aki nem úgy viseli el a te egyéni, saját döntéseid miatti negatív hozadékokat, hogy ebbe zéró beleszólása van, na az beszél még csak egyszerűen.

    Nem CSAK nevelés kérdése. Nekünk a nagyobb tök nyugodt volt, nagyon jó gyerek (a te értelmezésedben) a kisseb, mindenben az ellentéte. Ugyanúgy vannak nevelve.

    Húgom pasijának családja hivatásos nevelőszülő(k). Bármi megoldható. De ha nem megy vagy nincs rá kapacitás, amúgy tényleg ott a kertes és úgy tombolnak a lurkók ahogy akarnak. Én is hiperaktív és borzalom gyerek voltam. A saját családomon kívül mást viszont nem gyilkoltam a hétköznapjaimmal, hektáros udvar, kert kiserdő, menjél akkor, ordítsál.

    Csak, hogy visszakanyarodjunk és megértsük: a klíma, a gyerek, a pitbull és a kakukkos sem kötelezettség, hanem választás kérdése. Hogy amúgy jobban van szabályozva, hogy ki vihet haza menhelyről egy cicát, mintsem az, hogy ki csinál gyereket, az egy sokkal durvább gond. Muter szocmunkás, ne menjünk bele mélyebben.

    A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Új hozzászólás Aktív témák