Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • neko18

    senior tag

    válasz sgery #50810 üzenetére

    Kábelmenedzsment 5-ös :DDD :DDD
    Tetszik ez az egyszerű formavilág!
    Egy ledért sztem nem érdemes gariztatni, majd ha lejár a gari akkor simán bekötsz egy másikat ha van rá mód :)

    kdxsv

  • oszkarfincs

    aktív tag

    válasz sgery #50810 üzenetére

    Nagyon tetszik ez az R4-es fractal, pont ilyet keresek már hónapok óta, csak eddig nem tudtam róla. Azok a hifilábak, az a szép elegáns forma, mint egy szobor... Beszarás, akarok egy ilyet!

    Először nem is akartam új házat venni, mert minek, nincs semmi baja a réginek. Utána rászántam magam egy budget N200-ra, majd jöttek sorba: N300, Z9, Z5, 200r, egy rakás kockaház .. persze mind fejben, szinte az összes létező, ma kapható háznak utánanéztem, ami csak egy kicsit is tetszett.

    Nem akarom bő lére ereszteni, a kérdésem az lenne, hogy mi a reális elvárás a hangszigetelt házaktól? Mennyire csendesek ezek? Arra gondoltam, hogy filmet is gépről néznék, kiváltva az asztali médialejátszót. 1 méteres távolságból hallani ilyenkor a gép zúgását? Alkalmai játékot is tervezek, de ott lényegtelen a zaj, a fontos az lenne, hogy netezés/filmnézés alatt hangtalan legyen, mint egy laptop.

    Szinte pont ugyanazt a konfigot akarom belepakolni, mint sgery. A lényegi különbség: gtx750ti lesz és wd red hdd. 2-3 év múlva maximum a vgat cserélném, valamilyen akkori középkategóriás nvidiára.

    NANOXIA Deep Silence 2-t vagy Fractal Design Define r4-et vegyek, az itt a kérdés!

    Azt látom hogy jobban hűt a DS2, de hőmérséklet szempontjából mi nevezhető még elfogadhatónak?

    Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

Új hozzászólás Aktív témák