Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Pist@bácsi

    őstag

    válasz Thomas1 #10312 üzenetére

    Még ha jobb is a GPS vevő nem fogod észre venni. Telefonom 18-23 holdat lát és 3 méter pontossággal pozicionál. Nyilván elveszítheti a jelet ha olyanok a körülmények. De bőven használható még munkára is.
    Tény, hogy vannak melegedős telefonok, ilyenkor egy ponton lekapcsolják a töltést, ez ablakban napon esélyes. Nem ilyet kell választani.

    ON: Nemrég adtam még egy esélyt a PNA -nak én is. Vettem egy Mio-t beépített menetrögzítő kamerával.
    3x annyiba került, mint amit linkeltél. De még így is a fele egy hasonló paraméterekkel bíró Garmin vagy TomTom készüléknek.

    A teherautós része pár napig ingyenesen kipróbálható volt. Nem győzött meg, hogy megér még plusz 25 ezret.

    Az alap szoftver is érdekes, főleg a hang. Befejezetlen mondatok, két nő felváltva beszél egy mondaton belül. És ez nem béta verzió, ez az élettartam frissítéses teljes Európa térkép amivel gyárilag adták.
    A frissítés egyébként működik, 2016 Q3 ra frissített, bár közben csak úgy megállt, hogy nincs elég tárhely. Persze némi ügyeskedéssel megy, bármikor törölhetsz vagy hozzáadhatsz térképeket. Mondjuk 2017-ben eleve jöhetne a legfrissebbel, főleg hogy új típusú készülék. Annyira új, hogy a magyar telefonos support, ami egyben a szerviz is, még nem is találkozott vele élőben, nem is tudtak érdemben segíteni. Mert a TMC nem működött vele. Írtam is nekik, két nyelven is, arra azóta se válaszoltak.

    Rossznak nem mondanám, teljesen használható, kijelző elég világos, hangerő rendben, BT kihangosítóként is használható, bar a mikrofon kicsit halk. A TMC csak ebben az új típusban nem megy.
    Ami kifejezetten tetszett, hogy tervezéskor 4 különböző színnel jelöli a négyféle lehetséges útvonalat az adatokkal együtt, rákattintva egyenként megnézheted őket az áttekintő térképen, egyből látod a különbséget a nyomvonalak között.
    A kamera és a hozzá tartozó PC szoftver kifejezetten jó.
    Az IQ Routes és a LearnMe Pro is jól hangzik, bár én nem hagytam neki elég időt, hogy megtanulja a szokásaimat. Persze a fenti megállapítások az általam próbált MiVueDrive 65 LM -re érvényesek, az általad linkelt készülékhez nem volt szerencsém.
    Mindezek ellenére én 14 napon belül visszavittem.
    Vedd online, normális helyről, és ha nem tetszik ott a 14 nap.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák