Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tyren

    aktív tag

    válasz zsborg #833 üzenetére

    A Garmin 250W szerintem nem rossz választás. Én is gondolkozom rajta, mert nagyon jó árban van. Minőségbeli problémák nincsenek vele, abban talán a Garmin a legjobb. A térkép ugyan az mint az iGo , tehát talán a legjobb. Viszont nekem a kezelőfelület nem nagyon jön be, és lassú. Minap a Media Markt-ban kipróbáltam pár navigációs cuccot. Eddig iGo-t hazsnáltam, és nekem annak a kezelőfelülete meglehetősen logikusnak tűnik. Mondjuk ami nagyon zavart az a billentyűzete kiosztása. ABC sorrenben rakja ki a betűket, nekem pedig a QWERTY kiosztás sokkal egyszerűbb. A másik hátránya hogy lassú. Valamiért, eléggé akadósan megy az egész.

    Ami jobban tetszett az egy ASUS R700-as volt. iGo-s kezelőfelület, bár az új nekem kicsit bonyolultabb. Villámgyors, semmi akadás nincs. Valahogy sokkal jobb kezelni. Hátrányként 2 dolgot említenék: Nagyon ronda az autós tartója és per pillanat idehaza nem valami jó a szoftvertámogatása. Kiadása óta (2007 legvége) nem jelent meg hozzá térképfrissítés, pedig a Nav N Go már adott ki az iGo-hoz.
    A 3D-t pedig ki lehet kapcsolni. Én sem gondoltam, hogy ha olyanom lesz hazsnálom...

    A Mio-val az a baj, hogy már nem iGo-val van szerelve. Saját maga fejleszti a szoftverét, ami még nem kiforrott, és a térképellátottság is hagy maga után kívánnivalót, méghozzá bőven.

    Ha nem zavar, hogy nem qwerty billentyűzetes, és lassú, akkor a Garmin jó választás lehet ilyen ár mellett. Az gond, hogy engem mind a kettő nagyon zavar. A lassúsága főképp...

    ''A barátaid megtanítanak arra, amit tudni szeretnél, az ellenségeid pedig arra, amit tudnod kell.''

  • Kbali

    nagyúr

    válasz zsborg #833 üzenetére

    Szia! Ha a Mio-k tetszenek, itt válogathatsz a legfrissebb verziók közül.

Új hozzászólás Aktív témák