Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Petester

    senior tag

    válasz Skullkid #775 üzenetére

    A PNA-s Igo 8 kicsit butább, mint az eredeti, kevesebb épület van benne, de szerintem ez a parasztvakítása a programnak, általában kitakar, és későn halványodik el, de ami hasznos a 3D-ben, hogy a domborzatra és a felüljárók, csomópontok elhelyezésében nagy segítéget nyújt. Én tuti kikapcsolnám az épületek mutatását...
    A TMC itthon erősen kiépülőben van. Jelenleg BP-en tesztüzemben működik, én még nem használtam az antennát... Ha teljes Eu-s térképpel veszed, gyanítom tervezel külfölrde is menni vele, ott viszont sokat segíthet.
    A teszt alapján (gondolom olvastad), jó eredménnyel zárt az R700-as (megkapta az ajánlott plecsnit), de a Garmin supportban übereli az eddigi összes PNA-t. Bár az Asus elég friss térképeket kapott, egy ideig nem lesz gondod vel, de hosszabb távon nem tudni milyen lesz. Az R600-ra pl. mai napig nem jött ki a korábbra ígért frissítés.
    Ami még esetleg fontos lehet, hogy a Garmin részletessége nyugati fronton a Navteq térkép miatt esetleg jobb lehet és a Topmap térképes Mo-i térkép miatt sincs lemaradva, aminek a frissítése mellesleg ingyenes, míg az Asus - tudtommal - csak az első frissítést teszi ingyenessé.

    Szerk: R700 teszt

    [ Szerkesztve ]

    (ó\_!_/ó)

Új hozzászólás Aktív témák