Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mhn

    tag

    sziasztok!

    alábbi 2 egérről tudnátok mondani véleményeket:
    logitech mx1100, vx revolution
    én naponta több mint 10órát is ülök a gépnél, szval sokat használnám
    netezésre, grafikai munkára kellene (játék nem számít)
    az mx 1100 topicját végigolvastam, ott páran panaszkodtak, hogy kis mozdításokra nem reagál (ami photoshop-ozás közben elég kellemetlen lenne)

    viszonylag kis tenyerem van, ezért az mx1100tól tartok egy kicsit, h túl nagy lesz, ezért gondolkodok a vx revolution-on (állítólag a notebook egerek között elég nagynak számít)

    viszont a vx revolution-ról meg nem igazán találtam topicot, meg véleményt...

    szval van vkinek tapasztalata a vx revo-ról, esetleg az mx 1100-al összehasonlítva pro/kontra?

    köszönöm!

    + a vx revo is működik 1 elemmel?

    [ Szerkesztve ]

  • mhn

    tag

    sziasztok!

    vx revolution tulajoktól kérnénk segítséget.
    májusban vettem az egeret, eddig hibátlanul teljesített, viszont pár hete a bal gombja elkezdett sz*rakodni. rendszeresen duplakattintásnak veszi a szimpla kattintást. mondanom se kell mennyire idegesítő...

    találkozott már más is ezzel a problémával? esetleg van rá vmi megoldás vagy vigyem vissza? még természetesen garanciás.

    setpoint:
    control center version: 4.80.103
    driver version: 4.82.11

    előre is köszönöm a segítséget!

  • mhn

    tag

    válasz nyunyu #4943 üzenetére

    nekem pár hete(2-3) frissítette magát, viszont így nem tudom megmondani, h milyen nyelvű a telepítője (vagy angolul volt vagy nem is nagyon kérdezett semmit, de nem rémlik h kínai kérdésekkel fárasztott volna)

    többieknek is köszönöm a segítséget!
    megy szépen vissza a boltba az egérke

    ezt leszámítva egyébként rendben van a patkány...

  • mhn

    tag

    sziasztok!

    szeretnék egy megbízható, pontos egeret:
    ami fontos:
    - min. +2 gomb a hüvelykujjnál, de nem baj ha több is van
    - alapvetően munkára használnám, szval nem egy gamer kategóriára van szükságem
    - vezetékes
    jelenleg egy logitech vx revo van, de ez 1 év után olyan kihagyásokkal dolgozik, h munkára se lehet használni.
    majd megy vissza szervizbe, de tulajdonképpen az elején se működött úgy mint egy 2ezer forintos vezetékes

    ami miatt most ismét logitech-et vennék, az az "akadásmentes" görgő (nem tudom mi hivatalos neve).
    de nem ragaszkodok a logitechez, szval más gyártóknak van vmi hasonló megoldása a gyors görgetésre?

    néztem a geniusnak is van vmi turbo scrollos megoldása, de nem igazán értem, hogy hogy működik. vki esetleg próbálta már?

    előre is köszönöm!

  • mhn

    tag

    Sziasztok!

    1. Mennyi a keret?
    6-7 ezer

    2. Használtpiac, és / vagy eBay?
    ebay OK, használt nem

    3. Mire használnád az egeret?
    munka (programozok)

    4. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip), mekkora kezed van?
    mind1. asztali gépemen egy logitech ls1 laser-t használok (ezt akarom cserélni), laptophoz egy gigabyte m6880-t
    de inkább az előbbi a kényelmesebb, mert kicsi a tenyerem.

    5. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    nem játszok

    6. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    sok gomb, elsődlegesen előre és vissza gombok a hüvelykujjnál. lehetőleg beállítható, hogy melyik az előre és melyik a vissza.
    volt egy logitech marathon m705-m, azon volt a hüvelykujjnál egy extra gomb, amit dupla kattintásra használtam. az jó volt.

    most épp zalmanokat néztem:
    ZM-M400
    http://www.zalman.com/contents/products/view.html?no=277

    ZM-M501R
    http://www.zalman.com/contents/products/view.html?no=31

    Amiért konkrétan írok, hogy nem találtam infót arról, hogy gombokhoz rendelt funkciók beállíthatók e.

    Persze más is szóba jöhet, de a sok (lehetőleg programozható/állítható funkciójú) gomb fontos.
    Köszi!

  • mhn

    tag

    Sziasztok!

    Vezetéknélküli egeret keresek.

    1. Mennyi a keret?
    10-15ezer

    2. Használtpiac játszik?
    nem

    3. eBay, külföldi rendelés játszik?
    Talán

    4. Mire használnád az egeret?
    Általános használat. Programozok, szeretem ha az egéren vannak plusz gombok, amikhez extra funkciókat tudok rendelni (akár programonként más-más funkciót)
    Néha kicsit photoshopozok, szóval ilyenkor jól jön(ne), ha precizen lehet vezetgetni a mutatót.

    5. Hogyan fogod az egeret (palm / claw / fingertip)?
    palm

    6. Mekkora kezed van? Tenyér tövétől középsőujj végéig, cm-ben.
    Nem mértem, de kicsi.

    7. Milyen érzékenységgel játszol / használod?
    Nem játszok? Kb közepes érzékenyésg

    8. Egyéb igények (pl. plusz gombok, stb.)
    Extra gombok, alkalmazásonként állítható funkciókkal.

    Jelöltek:
    Logitech M590
    Fujitsu WI910 Touch USB

    Nem tudom a 8-10000es árkategóriában szabad ilyen "kommerszebb" márkákat nézni, vagy felejtősek.
    Mindenesetre ezekkel azért szemeztem:

    Hama MW-900
    NATEC Jaguar NMY-0781
    Rapoo MT550

Új hozzászólás Aktív témák