Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Senquist

    tag

    Sziasztok!

    A minap meghalt az egerem, jó régi is volt kb 15 éves legalább de megadta magát ma és gyorsan vennem kellett egy újat. (A4 Tech Wop 35 PS/ 2)

    Na most megvan működik rendesen de találtam rajta vmit amit nem tudom h mi is az. Gondoltam hátha van valakinek egy ilyesmije hogy megtudja mondani hogy mi a szent isten ez benne:D

    DEFENDER Redragon Centrophorus - az új egerem és az aljában van egy kitekerhető kis tartályka amiben van 8 db kis fém vmi. Vki esetleg? Előre is köszönöm!

    ..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

  • Senquist

    tag

    Sziasztok!

    kb 1 éve vettem egy Defender Redragon Centrophorus (M601) egeret ami elkezdett romlani, na most ez 4000Ft -volt és nem igazán kértem ki véleményt mivel gyorsan kellett egyet szereznem. viszont mostanra meguntam hogy a görgő nem arra mozdul amerre tekerem ill. néha a mutató is remeg.

    Így lecserélném, és ebben kérném a segítségeteket!

    Játszom az Euro truck simulatorral meg néha egy kis fps-el szóval egyáltalán nem igénylek profi több gombos egeret

    6 gombos 1 görgővel ellátott középkategóriás egeret vennék lehetőleg nem logitechet.

    Kinéztem 3 típust amit csatolnék is nektek, tudtok e véleményt alkotni róluk, vagy tudnátok ajánlani esetleg?
    Az árat kb 15.000 ft ra lőném be

    [link]
    [link]
    [link]

    Az a helyzet, hogy mivel kb 2 éve építettem egy új pc-t ez az alaplap már nem fogadta el a kb 10 éves egeremet: A4tech WOP-35
    Ez egy nagyszerű egér a mai napig jól működik, sőt 2db -m is van belőle, de ezt lekellet cserélnem mert néha akadt illetve nem mozdult meg csak később érzékelte, a görgője meg teljesen be lassult ezért cseréltem el, és ezért is nézegetek leginkább A4Tech -t .

    Várom válaszaitokat és köszönöm előre!

    Köszönettel: Máté

    ..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

  • Senquist

    tag

    válasz ribizly #76840 üzenetére

    - Használtat nem szeretnék,
    - én nem tudok rendelni külföldről de van ismerősöm aki igen szóval játszhat de ez végső eset.
    - Jobb kézzel fogom
    - 13cm
    - Kép alapján van beállítva mindenhol így használom.

    ..."Tanulok, mert egy idő után a tanulásba fektetett munkám meghozza a gyümölcsét, és mint tudjuk a gyümölcsből pálinkát lehet főzni!"...

Új hozzászólás Aktív témák